Premium pencere sistemi – KÖMMERLING 88

Gelecekteki ısı yalıtımı 88. Temsilcisi, tasarım trendsetter, kalite ve güvenilirlik öncüsü KÖMMERLING: Bu yeni bir dönem için prim penceredir. Ve modülerlik ve yenilikçi yükseltme teknolojileri sayesinde bireyselliğin öncüsü.

KÖMMERLING 88, modern yapı derinliği 88 mm olan yüksek yalıtımlı, 7 odacıklı bir merkez sızdırmazlık sistemidir. Standart sistem versiyonu olağanüstü bir U döner f 0,95 W / (m değeri 2 K) o kadar pasif evler için yüksek enerji tasarrufu şartları yerine getirir. Özel özellik olsa da: Benzer çözümlerin aksine, bu değer maksimum eleman boyutları ve renk profilleri için çelik takviye ile sağlanmaktadır.

Ancak yeni profil üretiminin ikna edici özellikleri sadece enerji tasarrufu özellikleri değil, mimari potansiyel de gözümüzün geleceğine yönlendiriyor: Kararlı yapı, 56 mm kalınlığa kadar üçlü veya ultra modern fonksiyonel camlar alabilir. KÖMMERLING 88, mükemmel ses yalıtım değerleri ile görsel olarak çekici bir cephe tasarımı için büyük pencereli alanlar yaratır. Özellikle soğuk mevsimlerde – – Ayrıca, büyük pencereli alanları daha güneş enerjisinin geçişine izin ve böylece enerji ihtiyaçlarını ve dolayısıyla CO minimize 2 emisyonlarını.

Premium pencere sistemi – KÖMMERLING 88 AluClip

KÖMMERLING 88 AluClip Silber

AluClip alüminyum kaplama, modern PVC-U profil sistemi KÖMMERLING 88 ile kombine edildiğinde zarif alüminyum tasarımlar ve optimum yalıtım değerleri için neredeyse sınırsız renk potansiyeli sağlar.

Şıklığı, hava direnci ve kolay bakımıyla malzeme alüminyum pencere imalatında ikna edici bir çözümdür. Öte yandan, PVC-U, işlevsel güvenilirliğin yanı sıra optimum termal ve ses yalıtımı sağlar.

KÖMMERLING 88 AluClip her ikisini de sizin için bir araya getirir: Alüminyum ve PVC-U mükemmel bir uyum içindedir. Eloksal ve toz bitirme gibi bitirme tekniklerinden dolayı alüminyum kapaklar için neredeyse sınırsız renk seçenekleri sunulmaktadır.

Ancak yeni profil üretiminin ikna edici özellikleri sadece enerji tasarrufu özellikleri değil, mimari potansiyel de gözümüzün geleceğine yönlendiriyor: Kararlı yapı, 56 mm kalınlığa kadar üçlü veya ultra modern fonksiyonel camlar alabilir. KÖMMERLING 88, mükemmel ses yalıtım değerleri ile görsel olarak çekici bir cephe tasarımı için büyük pencereli alanlar yaratır. Özellikle soğuk mevsimlerde – – Ayrıca, büyük pencereli alanları daha güneş enerjisinin geçişine izin ve böylece enerji ihtiyaçlarını ve dolayısıyla CO minimize 2 emisyonlarını.

AluClip Pro

KÖMMERLING 88 AluClip Pro

Alüminyum estetiğini tercih eden, ancak PVC-U’nun yüksek ses ve ses yalıtımını kaçırmak istemeyenler için iyi haber: KÖMMERLING 88, bu malzemelerin avantajlarını bir araya getiriyor. AluClip Pro, trendi belirleyen bir malzeme kombinasyonu sunar. Eloksal ve toz bitirme gibi bitirme tekniklerinden dolayı alüminyum kapaklar için neredeyse sınırsız renk seçenekleri sunulmaktadır.

Yarı ofset fonksiyonel alüminyum kapak AluClip Pro, genellikle kanat profili içerisindeki çelik donatı için ayrılmış yük taşıma fonksiyonunu devralır. Sonuç olarak, kanat profilinde çelik donatıya artık ihtiyaç duyulmaz. Bu, bununla birlikte, ısı yalıtımında daha da gelişmeye neden olur. ProEnergyTec versiyonunda, kanat ve çerçevenin takviye bölmeleri köpükle doldurulabilir. Bu teknolojiyle, daha sonraki bir tarihte kolayca geri dönüştürülebilir, optimum ısı yalıtımı değerleri elde edilebilir, örn . Uf değeri 0.79 W / (m 2 K) ‘ye kadar ulaşılabilir .

Premium pencere sistemi – KÖMMERLING 88 AddOn

KÖMMERLING 88 AddOn Anthrazitgrau

TROCAL 88 AddOn, geleceğin yenilikçi kanatçısıdır. Mükemmel kompozit koruma ile donatılmış olan PVC-U pencere sistemi başarıyla kurulan TROCAL 88 AluClip sistemi ile kombine edilebilir. TROCAL 88 AddOn, PVC-U ve alüminyum kombinasyonu sayesinde sadece en iyi teknik değerleri değil, aynı zamanda ikna edici biçimde modern bir görünüme sahiptir.

İlave bir bölme sayesinde, entegre panjur için mükemmel bir koruma elde edersiniz. İki bölme arasına yerleştirilen panjur ve güneşlik sistemi, tüm hava koşullarına karşı korunuyor ve evinize hoş bir hava hissi veriyor. Panjurlar elle veya elektrik motoruyla kolayca çalıştırılabilir.

Ek bölmenin avantajları, geliştirilmiş ses ve ısı yalıtımı değerlerinde netleşir. Isıtma maliyetlerinin önemli bir bölümünden tasarruf edin ve azaltın

Kolayca CO 2 emisyonları. TROCAL 88 AddOn – Enerji verimliliği ve görsel zarafet bu kadar kolay olmamıştı – Daha fazla yalıtım, daha fazla tasarım.

KÖMMERLING 88 pasif ev – WA15 / 2

KÖMMERLING 88 Passivhaus WA15 / 2

Tekabül eden fonksiyonel cam ile donatılmış olduğunda, KÖMMERLING 88 hatta standart tip pasif evlerde titiz ısı yalıtım hedefleri elde – u f  = 0.95 W / (m 2 K). 48 mm ısı yalıtımlı cam ve Chromatech Ultra F ara parçası ile – U g  = 0.6 W / (m 2 K) – U wdeğeri 0.79 W / (m 2 K) ve U w, kurulu  = 0.82 W / (m 2K) ).

Formu ve rengi istediğiniz gibi birleştirin. Standart versiyon, çok çeşitli profiller ve yüzey çeşitleri ile birlikte gelir. Sistem beyaz, ahşap grain laminatlar veya düz veya metalik renklerde – dış tarafta lamine edilmiş ve iç tarafında beyaz veya her iki yüze lamine edilmiştir.

Bu sistem aynı zamanda ekolojik bakış açısına bir örnek oluşturuyor – KÖMMERLING markası, sadece bakır pencere PVC-U’daki yeniden biçimlendiricilerle değil aynı zamanda sadece “yeşil” stabilizatör esaslı kurşunsuz PVC ile profiller üreten dünyanın ilk anahtar üreticisidir Kalsiyum ve çinko üzerinde.

Köpükleme, çevre dostu maddeleri özel olarak kullanmaktadır ve köpük ve PVC, geri dönüşüm amaçlı olarak birbirinden temiz şekilde ayrılabilir. Bu, KÖMMERLING ürünlerini kullananların çevrenin korunması için de çalıştıklarını garanti eder.

Copyright © 2017 YKS PVC ' Tüm Haklar Saklıdır