1996 yılında bursada kurulan YKS, 3000 m2 si kapalı 4000 m2 si açık toplam 7000 m2 alanda pvc kapı ve pencere üretim konusunda hizmet vermektedir. Günlük 50 daire yılda 1,500,000 metretül üretim kapasitesinin yanında; Satış sonrası servis hizmeti ile bugün güney marmaranın  lider üreticilerinden biri haline gelmiştir.

YKS kullandığı yüksek teknoloji ve sahip olduğu deneyimli kadrosu ile her geçen gün türkiye' nin bir çok bölgesinde artan müşteri portföyüne üstün ve kaliteli ürünler sunmaya devam etmektedir. YKS'nin farklılığı ileri teknoloji ve ürettiği ürünlerin müşteri memnuniyeti sağlayacak kalite sunmaktadır. Başarının temelinde yatan (işini doğru ve eksiksiz yapmak) anlayışı bütün çalışanlar tarafından benimsemiş ve zaman içinde YKS nin ortak kültür haline gelmiştir


Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olan teknoloji yenilikler sürekli gelişen müşterilerin beklentilerini karşılayan kaliteli ürünler üreten müşteri ve çalışanlarına değer katara onların memnuniyetini sağlayan topluma ve ülkesine faydalı global bir şirket olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize sunduğumuz bütün ürünleri kaliteli üretmek uygun fiyatlar sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak kararlılıkla geliştirmek ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.

Kalite

YKS PVC çağdaş bakış açısı ile kaliteden ödün vermeden yapılar üretmek en temel ilkelerinden biridir.

Güven

YKS PVC kazandığı güven duygusunun en büyük sermayesi olduğunu bilerek projelerine devam etmektedir.t.

Estetik

YKS PVC projelerinde daima estetiği ön planda tutarak, fonksiyonel ve yaratıcı yapılar ortaya koymaktadır.

Copyright © 2017 YKS PVC ' Tüm Haklar Saklıdır