Birinci sınıf konut kapı sistemi – KÖMMERLING 88 içe açılma

KÖMMERLING 88 iç kapı içe açılma

Konut kapınızı hayal ettiğiniz gibi tasarlayın. Size yardımcı olmak için KÖMMERLING 88 ahşap grain, düz ve metalik renklerle birlikte işlevsel / süs amaçlı camlar, konut kapı panelleri ve eklemeler ile birlikte gelir. Ancak karar verirseniz, KÖMMERLING 88 konut kapısı sistemi misafirlerinize her zaman ve her zaman samimi bir resepsiyon verir.

KÖMMERLING 88 konut kapı sistemleri, yüksek seviyede güvenilirlik, mükemmel ısı yalıtımı, mükemmel hava geçirmezlik ve iyi statik özellikler sağlayan bol miktarda teknolojik spesiyalite ile karakterize edilir. KÖMMERLING 88 premium konut kapı sistemi ile daima doğru kararı alacaksınız.

Konut kapısı sistemi, 88 mm’lik modern inşaat derinliği de dahil olmak üzere yüksek kaliteli, içe açılan konut kapı sistemleri için gerekli olan her şeyi sağlar. Bu altı bölmeli sistemde hem iç hem de dış yalıtım bölmeleri soğuk ve sıcaklığa karşı bir koruma sağlar. Ayrıca, yüksek bir baz istikrarı sergiler. Büyük çelik takviyeler sağlam ve kapalı bir çerçeve oluşturur. Kanat köşeleri, çelik donatı ile pozitif bir bağlantı oluşturan kaynaklı köşe bağlantılarıyla takviye edilmiştir. Bunlar bükme ve burma kuvvetlerini absorbe eder, örneğin jemleme denemelerinden ve onları çevreleyen çelik çerçevenin tamamından saptırır.

Premium residential door system – KÖMMERLING 88 AluClip inward opening

KÖMMERLING 88 Haustür AluClip innen öffnend

The KÖMMERLING 88+ residential door system is also available with aluminium cladding. It therefore combines the advantages of aluminium and PVC-U in the one structural element. On the outside, the elegant aluminium cladding offers almost limitless possibilities in colour design, whilst on the inside, PVC-U profiles ensure low maintenance, high dimensional stability, and reliable functionality.

KÖMMERLING 88 AluClip residential door systems are characterised by a plethora of technological specialities providing a high level of reliability, outstanding thermal insulation, excellent weather tightness, and good static properties. You will always make the right decision with the KÖMMERLING 88 AluClip premium residential door system.

The residential door system provides all that is needed for high quality, inward opening residential door systems, including the modern construction depth of 88 mm. In this six chamber system, both internal and external insulating chambers provide a shield against cold and heat. Moreover, they exhibit a high base stability. The large steel reinforcements form a solid, closed frame. The sash corners are reinforced with welded corner connectors forming a nonpositive connection with the steel reinforcement. These absorb bending and torsional forces, e.g. from jemmying attempts, and deflect them through the entire surrounding steel frame.

kaliteli konut kapı sistemi – KÖMMERLING 88 dışa açılma

KÖMMERLING 88 Haustür außen öffnend

Dışa açılan konut kapıları, ticari binalarda kaçınılması gereken yollar (güvenlik nedenleriyle) ve özel hane halklarındaki küçük giriş alanları için kullanılmaktadır. Kapınızı hayal ettiğiniz gibi tasarlayın. Size yardımcı olmak için KÖMMERLING 88 ahşap grain, düz ve metalik renklerle birlikte işlevsel / süs amaçlı camlar, konut kapı panelleri ve eklemeler ile birlikte gelir. Ancak karar verirseniz, KÖMMERLING 88 konut kapısı sistemi misafirlerinize her zaman ve her zaman samimi bir resepsiyon verir.

KÖMMERLING 88 konut kapı sistemleri, yüksek seviyede güvenilirlik, mükemmel ısı yalıtımı, mükemmel hava geçirmezlik ve iyi statik özellikler sağlayan bol miktarda teknolojik spesiyalite ile karakterize edilir. KÖMMERLING 88 premium konut kapı sistemi ile daima doğru kararı alacaksınız.

Konut kapısı sistemi, 88 mm’lik modern inşaat derinliği de dahil olmak üzere yüksek kaliteli, dışa açılan konut kapı sistemleri için gerekli olan her şeyi sağlar. Bu altı bölmeli sistemde hem iç hem de dış yalıtım bölmeleri soğuk ve sıcaklığa karşı bir koruma sağlar. Ayrıca, yüksek bir baz istikrarı sergiler. Büyük çelik takviyeler sağlam ve kapalı bir çerçeve oluşturur. Kanat köşeleri, çelik donatı ile pozitif bir bağlantı oluşturan kaynaklı köşe bağlantılarıyla takviye edilmiştir. Bunlar bükme ve burma kuvvetlerini absorbe eder, örneğin jemleme denemelerinden ve onları çevreleyen çelik çerçevenin tamamından saptırır.

Birinci sınıf konut kapı sistemi – KÖMMERLING 88 AluClip dışa açılma

KÖMMERLING 88 Haustür AluClip außen öffnend

Dışa açılan konut kapıları, ticari binalarda kaçınılması gereken yollar (güvenlik nedenleriyle) ve özel hane halklarındaki küçük giriş alanları için kullanılmaktadır. KÖMMERLING 88 AluClip konut kapı sistemi, alüminyum ve PVC-U’un avantajlarını bir yapı elemanı olarak birleştiriyor. Dış tarafta, zarif alüminyum kaplama renk tasarımında neredeyse sınırsız olanaklar sunar, iç kısımda ise PVC-U profilleri düşük bakım, yüksek boyutsal kararlılık ve güvenilir işlevsellik sağlar.

KÖMMERLING 88 AluClip konut kapı sistemleri, yüksek seviyede güvenilirlik, olağanüstü ısı yalıtımı, mükemmel hava geçirmezlik ve iyi statik özellikler sağlayan bol miktarda teknolojik spesiyalite ile karakterize edilir. KÖMMERLING 88 AluClip premium konut kapı sistemi ile her zaman doğru kararı alacaksınız.

Konut kapısı sistemi, 88 mm’lik modern inşaat derinliği de dahil olmak üzere yüksek kaliteli, dışa açılan konut kapı sistemleri için gerekli olan her şeyi sağlar. Bu altı bölmeli sistemde hem iç hem de dış yalıtım bölmeleri soğuk ve sıcaklığa karşı bir koruma sağlar. Ayrıca, yüksek bir baz istikrarı sergiler. Büyük çelik takviyeler sağlam ve kapalı bir çerçeve oluşturur. Kanat köşeleri, çelik donatı ile pozitif bir bağlantı oluşturan kaynaklı köşe bağlantılarıyla takviye edilmiştir. Bunlar bükme ve burma kuvvetlerini absorbe eder, örneğin jemleme denemelerinden ve onları çevreleyen çelik çerçevenin tamamından saptırır. Özel donanım güvenliği daha üst seviyeye çıkarır. Tek ve çok kanatlı konut kapıları imal edilebilir.

Copyright © 2017 YKS PVC ' Tüm Haklar Saklıdır