KÖMMERLING, rekabette net bir kesim olan geniş bir pencere ve kepenk sistemi serisi sunar. Geniş çapta çeşitlendirilmiş sistemlerimiz, aynı zamanda, bireysel ihtiyaçlara özel olarak uyarlanmış yaratıcı çözümlerin temelini de sağlar. Buna ek olarak, KÖMMERLING markası, çok çeşitli uygulamalar için PVC-U levhalarının lider üreticisidir. Dünya çapında pazarlanan kaliteli ürünler bu hat, profine Grubu’nda güçlü bir birimi oluşturmaktadır. Ürün yelpazesi, yarı mamul ürünler sektörü için özelleştirilmiş profil sistemleri ile tamamlanmaktadır.

Pencere ve konut kapı sistemleri

KÖMMERLING PVC-U pencere ve konut kapı sistemleri, çeşitli yapı derinliklerine sahip çok çeşitli sistem çeşitlerinde mevcuttur.

88 mm sistem

KÖMMERLING 88plus merkezi conta sistemi özellikle yeni binalar için geliştirilmiştir. Pencere ve konut kapıları için uçtan-uca sistem, pasif ev standardı da dahil olmak üzere tüm ısı yalıtımı gereksinimleri için mükemmel bir çözümdür.
KÖMMERLING 88 Merkezi Mühür

76 mm sistemler

76 mm çift ve merkez sızdırmazlık sistemleri yenileme ve yeni binalar için idealdir. Küçük inşaat derinliği ve ince profil görüş hatları yenileme için en iyi avantajları sunar.

Çift Mühür

70 mm sistemler

Küçük inşaat derinliklerinden faydalanan uygulamalar için mevcut iki sistem daha az: EuroFutur Klasik çift conta sistemi ve KÖMMERLING InVitra merkezi conta sistemi.
Çift Mühür

Copyright © 2017 YKS PVC ' Tüm Haklar Saklıdır