76 merkezi sızdırmazlık standart

KÖMMERLING 76 merkezi conta beyazKÖMMERLING 76 merkezi kapatma sistemi, modern pencerelerin size verebileceği tüm avantajları sunar. Altı hazne ve 76 mm inşaat derinliğine sahip bu merkez sızdırmazlık sistemi, modern tasarımın ve kusursuz profil oranlarının büyüleyici bir kombinasyonunu sunar. İster işlevi, yapısal özellikleri, yalıtım değerlerini, çevreyi korumayı ya da değerin korunması olsun, bugünün ve her şeyden önce yarının gereklerini yerine getiriyor. KÖMMERLING 76 merkezi sızdırmazlık sistemi, modern üçlü cam veya 48 mm kalınlığa kadar bölmelerle özel fonksiyonel camlar alabilen yenilikçi bir tasarımdır. Akıllı sabitleme teknolojisi sayesinde profesyonel kurulum hızlı, temiz ve zahmetsizdir. Bu nedenle, eski pencereleri yeni modern KÖMMERLING 76 çift conta sistemleriyle değiştirmek daha kolay olamazdı.

Hatta standart sistem versiyonu düşük enerjili ev şartları yerine getirir – u f değeri = 1.0 W (m²K). Akıllı tasarım, termal ve ses yalıtımını artırır ve daha yüksek yaşam kalitesi, maliyet etkinliği ve güvenlikten kazanç elde edersiniz.

76 merkezi conta AluClip

KÖMMERLING 76 çift contalı AluClip gri alüminyum

Klipsli alüminyum kaplamalı PVC-U pencere sistemi, iki malzemenin avantajlarını bir yapı elemanı ile birleştiriyor. Dış tarafta, alüminyum kaplama renk tasarımında neredeyse sınırsız olanaklar sunar; iç PVC-U profilleri bakım, yüksek boyutsal kararlılık ve güvenilir işlevsellik sağlar.

KÖMMERLING 76 merkezi kapatma sistemi, modern pencerelerin size verebileceği tüm avantajları sunar. Altı hazne ve 76 mm inşaat derinliğine sahip bu merkez sızdırmazlık sistemi, modern tasarımın ve kusursuz profil oranlarının büyüleyici bir kombinasyonunu sunar. İster işlevi, yapısal özellikleri, yalıtım değerlerini, çevreyi korumayı ya da değerin korunması olsun, bugünün ve her şeyden önce yarının gereklerini yerine getiriyor. KÖMMERLING 76 merkezi sızdırmazlık sistemi, modern üçlü cam veya 48 mm kalınlığa kadar bölmelerle özel fonksiyonel camlar alabilen yenilikçi bir tasarımdır.

 76 merkezi conta AluClip Pro

KÖMMERLING 76 merkezi conta AluClip Pro antrasit grisi

Klipsli alüminyum kaplamalı PVC-U pencere sistemi ve fonksiyonel alüminyum profil, iki malzemenin avantajlarını bir yapı elemanı içerisinde birleştiriyor. Dış tarafta, alüminyum kaplama renk tasarımında neredeyse sınırsız olanaklar sunar; iç PVC-U profilleri bakım, yüksek boyutsal kararlılık ve güvenilir işlevsellik sağlar.

AluClip Pro’da, alüminyum profil PVC-U profiline yapıştırılmıştır. Alüminyum daha sonra yük taşıyıcı özelliklerini alır ve pencere kanadı artık dahili çelik takviyesine ihtiyaç duymaz. Bu ayrıca doğal olarak iyi ısı yalıtımı özelliklerini arttırmaya yarar.

KÖMMERLING 76 merkezi kapatma sistemi, modern pencerelerin size verebileceği tüm avantajları sunar. Altı hazne ve 76 mm inşaat derinliğine sahip bu merkez sızdırmazlık sistemi, modern tasarımın ve kusursuz profil oranlarının büyüleyici bir kombinasyonunu sunar. İster işlevi, yapısal özellikleri, yalıtım değerlerini, çevreyi korumayı ya da değerin korunması olsun, bugünün ve her şeyden önce yarının gereklerini yerine getiriyor. KÖMMERLING 76 merkezi sızdırmazlık sistemi, modern üçlü cam veya 48 mm kalınlığa kadar bölmelerle özel fonksiyonel camlar alabilen yenilikçi bir tasarımdır.

76 merkezi conta sistemi AluClip Zero – Tasarım çeşitleri

Bu ürün için de uyumluluk önceliklidir: KÖMMERLING 76 sisteminin önemli bileşenleri kullanılabilir. AluClip Zero 76 mm sistem yelpazesini büyük oranda zorlu mimari projeler için genişletir ve alüminyum görünümün PVC-U’nun işlevsel faydaları kadar önemli olduğu yerlerde onun avantajlarını getirebilir.

Bu PVC-U pencere sistemi, iki malzemenin en iyisini tek bir yapısal elementte bir araya getirir. Dış tarafta, alüminyum kaplama renk tasarımında neredeyse sınırsız olanaklar sunar, iç kısımda ise PVC-U profilleri düşük bakım, yüksek boyutsal kararlılık ve güvenilir işlevsellik sağlar.

76 merkez sızdırmazlık AddOn

KÖMMERLING 76 merkez mühür AddOn

Yenilikçi bileşik kanat KÖMMERLING 76 AddOn ile PVC-U pencere sistemi, modern bir tasarımla değil, isteğe bağlı olarak entegre bir kepenk ve güneşlik sistemi ile de ikna oluyor. Ayrıca, ilave bir cam bölme, termal ve ses yalıtım değerlerini arttırmaya yarar. AddOn, alüminyum kaplama AluClip ile KÖMMERLING 76 orta sızdırmazlık pencere sistemine monte edilebilir.

Kapı ve güneşlik sistemi, evinizdeki rahatlığını ve iki cam pano arasındaki tüm hava koşullarından korunuyor. Manuel veya elektrik motoruyla çalıştırılabilir. Bu alüminyum kanat çerçeve, pencere ile birlikte veya ayrı bir ilave donanım olarak bir ünite olarak mevcuttur.

Bu sayede sistem yaşam kalitenizi arttırır, enerji maliyetlerinden tasarruf sağlar ve CO₂ emisyonlarını sürdürülebilir bir şekilde azaltır.

76 merkezi mühür pasif ev – WA15 / 2

KÖMMERLING 76 merkez mühür pasif ev WA15 / 2

Çevre için çok şey yapmak, ancak kolaylık ve tasarımdan fedakarlık etmeden maliyetlerden tasarruf etmek mi istiyorsunuz? Pasif ev, mümkün kılar: KÖMMERLING 76 ile. Modern ısıtma teknolojisi ProEnergyTec ile donatıldığında, paslanmaz evler için yüksek enerji tasarrufu gereksinimlerini karşılayan 0.95 W / (m²K) bir Isı yalıtım değeri U f gösterir. 44 mm ısı yalıtımlı cam ve TGI ayırıcısı – U g  = 0,6 W / (m²K) – U w değeri 0,80 W / (m²K) ‘dir.

Çerçevedeki takviye bölmesi, proEnergyTec ile köpük doldurulmuştur. Ağır cam ağırlıklarından gelen yükler, merkezi çelik takviyeye güvenilir bir şekilde aktarılır. Bu teknoloji en yüksek ısı yalıtım değerlerine ulaşır ve daha sonraki bir tarihte kolayca geri dönüştürülebilir.

Değerler o kadar iyi ki KÖMMERLING 76 proEnergyTec ile ift kılavuzu WA 15/2’de tanımlandığı gibi pasif ev uyumludur.

 76 merkezi conta ClimaTec 76

KÖMMERLING 76 merkezi kapatma Climatec 76

Geleneksel havalandırma yöntemlerinin yetersiz olduğu, örneğin evde olmadığınız durumlarda çok sayıda durum vardır. Bu hafta sonu ve tatil evleri için de geçerlidir. Burada, KÖMMERLING havalandırma sistemi ClimaTec 76, aktif havalandırma olmaksızın temiz hava sağlar. KÖMMERLING havalandırma sistemi, pencereler kapalı olduğunda da her zaman sağlıklı bir kapalı iklim için mükemmel bir çözümdür.

Bu nedenle mantıklı bir havalandırma davranışı ile minimum ısı kaybı arasında sağlıklı bir dengeye ulaşılması önemlidir. Bu bir taraftan sürdürülebilir enerji tüketimini, diğer yandan da nemin etkilerinden zarar gören yapı kumaşının bütünlüğünü koruyor.

KÖMMERLING’ten ClimaTec 76, düzenlenmiş taze hava tedariği için havalandırma çözümünüzdür – ve bu da tamamen havalandırılmadan otomatiktir.

ClimaTec 76’nın havalandırma mekanizması dış çerçeve artığı içine gizlenmiş ve neredeyse görünmez – ancak bunun için daha etkili. Manuel havalandırma olmaksızın kontrollü bir temiz hava kaynağı sağlar ve bir güç kaynağına ihtiyaç duymaz.

Copyright © 2017 YKS PVC ' Tüm Haklar Saklıdır